fbpx
Eteryczna sesja w Palacu w Jablonnej

Podczas pracy nad obróbką zdjęęć Eweliny i Macieja, nie mogłam przez moim Mężem ukryć mojego zachwytu.

„Ale zrobiłam piękna i eteryczna sesją ślubna! Jeszcze nie miałam okazji zrobić sesji w takim klimacie!” Mąż przyszedł, powiedział, że zdjęcia niesamowite i wtedy zadał jedno pytanie: No dobra, piękna sesja, ale co to znaczy, że jest eteryczna?

Eteryczna sesja ślubna-co ja charakteryzuje?

Nie powiem, zdziwiło mnie to pytanie, ale zaraz mu wyjaśniłam, że to bardzo delikatna, subtelna sesja zdjęciowa, na której panna młoda i pan młody wyglądają jakby byli z innego świata. Mąż powiedział, że tak, faktycznie taki klimat widać na tych zdjęciach i sam by lepiej tego nie opisał. Brawo on, wyrocznia!

Zanim to wszystko się wydarzyło, oczywiście najpierw musiała odbyć się sama sesja ślubna. Dostaję dużo wiadomości od panien młodych, w których opisują swoje marzenia, wizje, oczekiwania i nadzieje związane ze zdjęciami. Wiadomość, którą dostałam od Eweliny wyróżniała się na tle innych. Doskonale wiedziała, czego pragnie, jakich chce kardów i zdjęć oraz jakich okolicznościach powinnyśmy się spotkać. Czułam, że spotkanie będzie niezwykłe.

Miejsce na sesję ślubną

Długo dyskutowałyśmy o miejscu, w którym państwo młodzi będą czuli się najlepiej. Niestety nie wszystkie klimatyczne miejsca były przychylne. Również nie wszystkie spełniały nasze oczekiwania. Całe szczęście Ewelina się nie poddawała w poszukiwaniach, a ja w międzyczasie poleciłam jej Pałac w Jabłonnej, w którym byłam już kilka razy. Nie zrobiłam tego wcześniej ponieważ staram się za każdym razem fotografować w nowym miejscu, ale od ostatniej mojej wizyty w tym miejscu minęło sporo czasu więc stwierdziłam, że będziemy mogły wykonać sesje z nowym podejściem do tej samej przestrzeni. Tak też się stało. Ewelinie bardzo spodobał się ten pałac i to właśnie w nim odbyło się nasze spotkanie.

Na sesję jechałam bardzo podekscytowana, wiedziałam jaką suknię ma Ewelina. Bajeczny tren, złamana biel i odkryte ramiona! Czegoż można chcieć więcej, a do tego wnętrza Pałacu w Jabłonnej!

Sesja ślubna

To, co działo się w czasie sesji było piękne. Uczucia między panną młodą a panem młodym – naturalne i szczere. Każdy kadr wychodził niesamowity i eteryczny! Już w czasie sesji zdjęciowej wiedziałam, że to będzie perełka. Bardzo się cieszę, że wszystko tak pięknie zagrało i mogliśmy odbyć tę podróż do baśniowego świata razem. Wspaniałe jest to, że determinacja panny młodej, wsparcie pana młodego, odrobina szczęścia mogą pomóc stworzyć coś tak pięknego.

Dołącz do listy oczekujących Dam Ci znać, gdy tylko ten produkt pojawi się w sprzedaży. Podaj poprawny adres e - mail, żebym mogła Ci wysłać powiadomienie.