Ewelina profilowe

Cześć!

Cieszę się, że do mnie trafiłeś!

Śmiało, możesz od razu zapisać się do mojego newslettera!

.

Mam na imię Ewelina i od 2015 r. zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Przez te wszystkie lata zdobyłam masę doświadczenia, popełniłam kilka błędów, z których wyciągnęłam wnioski. Fotografowałam w najpiękniejszych miejscach w Polsce. Mam za sobą także pracę na ślubach za granicą.

Zbudowałam wspaniałą, ale bardzo wymagającą społeczność, dla której regularnie publikuję treści w social mediach. Łatwo możesz mnie znaleźć na Instagramie – @ewelinaziebaphoto. Chętnie tam dzielę się swoimi doświadczeniami. Tak zawodowymi jak i osobistymi.

Od 2019 r. uczę innych fotografów, motywuję i zachęcam do zmian w swoim biznesie. Przeszkoliłam już ponad 100 osób! Więcej informacji i szczegółów znajdziesz na stronie O MNIE.

W połowie 2020 r. zaczęłam prowadzić najfajniejszy newsletter dla fotografów ślubnych (oraz szeroko rozumianej branży ślubnej). Listy, które piszę są pełne wiedzy, inspiracji oraz moich doświadczeń. Nie tylko zawodowych.

Osoby zapisane na newsletter dowiadują się jako pierwsze o wszelkich promocjach, zapisach i wydarzeniach, które będę organizowała. To miejsce, które dedykuję osobom z branży ślubnej, które chcą się uczyć i rozwijać.

Zatem, jeśli masz ochotę poznać mnie bliżej i dowiedzieć się fajnych i ciekawych rzeczy o biznesie ślubnym – śmiało zapisz się na listę.

I na koniec jedna, bardzo ważna rzecz. Uwielbiam czytać listy od Ciebie! Jeśli wiadomość, którą ode mnie dostaniesz, wywoła w Tobie emocje, skłoni Cię do refleksji lub uznasz, że napisałam coś nieadekwatnego w temacie – śmiało odpisz do mnie! Obiecuję, że na każdy list odpowiem!

Zatem, co Ty na to, żebyśmy byli w kontakcie?

.

Jeżeli któryś list Cię rozczaruje lub uznasz, że to, co do Ciebie wysyłam z jakiegokolwiek powodu nie jest dla Ciebie ważne – zawsze łatwo możesz zrezygnować. To nic nie kosztuje. Będzie mi trochę smutno. Ponieważ cenię sobie feedback – będę wdzięczna za krótkie info dlaczego mnie opuszczasz.

Piszę to, bo sama nie lubię niepotrzebnych mailii i lubię grać w otwarte karty. M. in. dlatego uważam, że mam najfajniejszy newsletter w sieci!