"UWAŻAJ Z WYBOREM MARZEŃ. ONE SIĘ CZASEM SPEŁNIAJĄ."

Wszystko zaczęło się od wielkiego pragnienia by tworzyć a następnie by swoją twórczością dzielić się ze światem. Dawanie z siebie tego, co najlepsze, jest dla mnie wielką wartością. Czy potrzeba czegoś więcej? To NAJWAŻNIEJSZY powód dla którego tu jestem.

Cześć!

Jestem Ewelina. Jestem fotografką, od niedawna kocią matką, która kocha wszystkie zwierzęta. Pasjonatka psychologii i podróżowania. Kocham kwiaty. W domowej kolekcji mam już ponad 60 roślin doniczkowych. Na co dzień zajmuję się fotografią. Specjalizuję się głównie w ślubach jednak uwielbiam także sesje kobiece i ciążowe. Prowadzę  warsztaty dla fotografów z zakresu fotografii ślubnej, par i biznesu. Mieszkam w Warszawie i tu mam swój dom. A dom to miejsce, które wypełnione jest zapachem porannej kawy i kocią sierścią, której nie nadążam sprzątać. To miejsce w którym odpoczywa się po wakacjach. Bo jak udane wakacje, to tylko te aktywne. Jak jeść, to sushi i coś z kuchni indyjskiej lub gruzińskiej. Kocham gotować.

350 1

W wolnym czasie, czytam książki, chodzę na spacery, podróżuję. Wierzę w moc marzeń i intuicji.  Chciałabym vanem przejechać Maroko. Chciałabym opiekować się dużą ilością zwierząt. Lubię ludzi i kawę bez mleka. Uwielbiam przeglądać ilustracje w książkach dla dzieci. Te, które mnie poruszają-kupuję. W moim przekonaniu dobre sushi i uśmiech oraz miłość mają większy dar przekonywania niż mocne argumenty. Wiem, że uśmiechem można załatwić każdą sprawę. Wiem, że im więcej człowiek podróżuje, tym lepiej poznaje siebie i pełniej docenia to, co ma wokół siebie na co dzień. Najpiękniejsza w świecie jest różnorodność. Najgorszy jest brak szacunku dla tej różnorodności. Najlepszy prezent to ten własnoręcznie zrobiony. Najlepsze życie to to, które mam tu i teraz i to, o którego stworzeniu marzę, a nie to podziwiane na Instagramie. Najlepszy opis o mnie to ten, przeplatany zdjęciami.

marrakesh podroz
ewelinazieba photo uai
ewelina zieba photography 00006 uai
ewelina zieba fotograf van.jpg uai
KIEDY LUDZIE PYTAJĄ MNIE, JAKIEGO SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO UŻYWAM, ODPOWIADAM, ŻE WYOBRAŹNI. BO KAŻDE ZDJĘCIE NA SAMYM POCZĄTKU MUSI POWSTAĆ W GŁOWIE FOTOGRAFA.
podroze bieszczady uai

Lubię słuchać opowieści.

Gdy byłam dzieckiem, mama sporo mi czytała. Uwielbiałam książki. Te rozbudzały moją wyobraźnie i pozwalały poznawać świat. Gdy jeszcze nie umiałam czytać, na podstawie ilustracji zawartych w książce, wyobrażałam sobie jaka jest jej treść, wymyślałam oczami wyobraźni zakończenie i  dopisywałam kolejne rozdziały. Był to początek podróży do odkrycia w sobie człowieka ciekawego świata i ludzi pragnącego w życiu tworzyć. Dziś, nieważne czy jestem w podróży czy na ślubie, aparat jest przedłużeniem moich myśli. To właśnie on pozwolił mi podchodzić do ludzi bliżej i skracać dystans. Fotografia pozwala mi oszukać mijający czas i opowiadać kadrami historie, które pozostaną ze mną na zawsze.

Jestem fotografem z pasji. Zamiłowanie do podróży i opowieści sprawiły, że zaciekawiona ludzkim życiem, zaczęłam wchodzić w najintymniejszy świat człowieczych emocji i łapać wszystko to, co jest pomiędzy: gesty, łzy wzruszenia i pocałunki. Niezależnie od tego czy przed moim obiektywem stają Pary czy też kobiety na róznych etapach swojego życia, pragnące przejrzeć się w moim obiektywie bądź uwiecznić cudowny czas w ich życiu jakim jest ciąża, jedno się nie zmienia-w naszym spotkaniu najważniejszy jest człowiek, jego dusza i piękno. Praca z ludźmi daje mi energię do życia a efekt wspólnej pracy, który daje ludziom radość sprawia, że czuje się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Lubię łapać to, co niepowtarzalne lub trudne do uchwycenia. Uwielbiam wyciągać z ludzi piękno i zamykać je w baśniowe kadry. Lubię spotykać ludzi i słuchać ich historii. Historie mnie inspirują. Chciałabym abyście opowiedzieli mi swoją i pozwolili mi być jej częścią.