"UWAŻAJ Z WYBOREM MARZEŃ. ONE SIĘ CZASEM SPEŁNIAJĄ."

Wszystko zaczęło się od wielkiego pragnienia by tworzyć a następnie by swoją twórczością dzielić się ze światem. Dawanie z siebie tego, co najlepsze, jest dla mnie wielką wartością. Czy potrzeba czegoś więcej? To NAJWAŻNIEJSZY powód dla którego tu jestem.

Cześć!

Jestem Ewelina. Żona, kocia matka, fotograf. Pasjonatka psychologii i podróżowania. Kocham kwiaty. W domowej kolekcji mam już ponad 40 roślin doniczkowych. Na co dzień zajmuję się fotografią. Specjalizuję się głównie w ślubach jednak uwielbiam także sesje kobiece i ciążowe. Prowadzę  warsztaty dla fotografów z zakresu fotografii ślubnej, par i biznesu. Mieszkam w Warszawie i tu mam swój dom. A dom to miejsce, które wypełnione jest porannym zapachem kawy robionej przez mojego Męża i kocią sierścią, której nie nadążam sprzątać. To miejsce w którym odpoczywa się po wakacjach. Bo jak udane wakacje, to tylko te aktywne. Jak jeść, to sushi i coś z kuchni indyjskiej! A jak kraść, to Mężowi z talerza. Na szczęście nie wyszłam za Joey’a i mój Mąż dzieli się jedzeniem.

350 1

W wolnym czasie, czytam książki, chodzę na spacery, podróżuję. Wierzę w moc marzeń i intuicji. Wierzę, że każda szafa jest w stanie zmieścić w sobie jeszcze jedną vintage bluzkę lub sukienkę. Wierzę, że vanem przejadę z Mężem całe Maroko, bo w tym kraju czuje się jak w domu. Lubię ludzi i kawę bez mleka. Uwielbiam przeglądać ilustracje w książkach dla dzieci. Te, które mnie poruszają-kupuję. W moim przekonaniu dobre sushi ma większy dar przekonywania niż mocne argumenty. Wiem, że uśmiechem można załatwić każdą sprawę. Wiem, że im więcej człowiek podróżuje, tym lepiej poznaje siebie i pełniej docenia to, co ma wokół siebie na co dzień. Najpiękniejsza w świecie jest różnorodność. Najgorszy jest brak szacunku dla tej różnorodności. Najlepszy prezent to ten własnoręcznie zrobiony. Najlepsze życie to to, które mam tu i teraz a nie to podziwiane na Instagramie. Najlepszy opis o mnie to ten, przeplatany zdjęciami.

marrakesh podroz
koty pasja uai
ewelina zieba photography 00006 uai
sycylia podroze 1
KIEDY LUDZIE PYTAJĄ MNIE, JAKIEGO SPRZĘTU FOTOGRAFICZNEGO UŻYWAM, ODPOWIADAM, ŻE WYOBRAŹNI. BO KAŻDE ZDJĘCIE NA SAMYM POCZĄTKU MUSI POWSTAĆ W GŁOWIE FOTOGRAFA.
podroze bieszczady uai

Lubię słuchać opowieści.

Gdy byłam dzieckiem, mama sporo mi czytała. Uwielbiałam książki. Te rozbudzały moją wyobraźnie i pozwalały poznawać świat. Gdy jeszcze nie umiałam czytać, na podstawie ilustracji zawartych w książce, wyobrażałam sobie jaka jest jej treść, wymyślałam oczami wyobraźni zakończenie i  dopisywałam kolejne rozdziały. Był to początek podróży do odkrycia w sobie człowieka ciekawego świata i ludzi pragnącego w życiu tworzyć. Dziś, nieważne czy jestem w podróży czy na ślubie, aparat jest przedłużeniem moich myśli. To właśnie on pozwolił mi podchodzić do ludzi bliżej i skracać dystans. Fotografia pozwala mi oszukać mijający czas i opowiadać kadrami historie, które pozostaną ze mną na zawsze.

Jestem fotografem z pasji. Zamiłowanie do podróży i opowieści sprawiły, że zaciekawiona ludzkim życiem, zaczęłam wchodzić w najintymniejszy świat człowieczych emocji i łapać wszystko to, co jest pomiędzy: gesty, łzy wzruszenia i pocałunki. Niezależnie od tego czy przed moim obiektywem stają Pary czy też kobiety na róznych etapach swojego życia, pragnące przejrzeć się w moim obiektywie bądź uwiecznić cudowny czas w ich życiu jakim jest ciąża, jedno się nie zmienia-w naszym spotkaniu najważniejszy jest człowiek, jego dusza i piękno. Praca z ludźmi daje mi energię do życia a efekt wspólnej pracy, który daje ludziom radość sprawia, że czuje się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Lubię łapać to, co niepowtarzalne lub trudne do uchwycenia. Uwielbiam wyciągać z ludzi piękno i zamykać je w baśniowe kadry. Lubię spotykać ludzi i słuchać ich historii. Historie mnie inspirują. Chciałabym abyście opowiedzieli mi swoją i pozwolili mi być jej częścią.