ewelina zieba podsumowanie roku 2020 54 uai

Wiosenna edycja warsztatów indywidualnych

Bardzo się cieszę, że jesteś zainteresowana/y LIMITOWANĄ EDYCJĄ WIOSENNYCH warsztatów indywidualnych pod moim okiem i opieką. Czeka Cię czas wypełniony wiedzą i inspiracją, a podczas sesji zdjęciowej stworzysz niepowtarzalne ujęcia, które na pewno wyróżnią Cię w branży.


Zapisz się

Wiosna to piękny czas.
Wszystko budzi się do życia, a i sezon na Śluby i sesje zdjęciowe startuje pełną parą.
To idealny czas by nauczyć się nowych umiejętności i tworzyć magię, która gra Ci w sercu!

Zapraszam Cię na LIMITOWANĄ EDYCJĘ WIOSENNYCH warsztatów indywidualnych.

Spotkamy się pierwszego dnia na prawie 12 godzin, a drugiego dnia na 5 godzin.

Pierwszego dnia będzie teoria związana z tematyką około fotograficzna, następnie będzie pyszny lunch, po którym udamy się w moje TOPOWE kwieciste miejscówki, w które do tej pory NIGDY nie zabierałam moich kursantów. Uwierz mi. Sesja będzie czystą magią!

Dodatkowo miesiąc po warsztatach zobaczymy się na trwającej 1 h konsultacji, byś mogła omówić ze mną postępy jakie zrobiłaś przez 1 miesiąc po warsztatach. Być może pojawią Ci się jakieś pytania? To będzie dobry moment by je zadać!
To opcja sprzyjająca wzrostowi i rozwojowi.
Będzie to coś na kształt ponownego przyjazdu Magdy Gessler do restauracji.

Zatem rezerwuj 2 dni!

Dlaczego warsztaty indywidualne?

Bo na tym spotkaniu najważniejsza/y jesteś TY!
W tej ofercie za chwilkę znajdziesz szkic tematów jaki możemy poruszyć. Jednak nie będą to wykłady jak na typowym szkoleniu. Wiedza dopasowana będzie do Ciebie i będziemy działać na żywym organizmie jakim jest TWOJA MARKA I FIRMA.

Jeśli będziemy mówić o wycenianiu usług, nie tylko dowiesz się jak wyceniać swoje usługi, ale przede wszystkim będziemy pracować nad TWOJĄ OFERTĄ.

Jeśli będziemy mówić o Instagramie, to nie tylko posłuchasz jakie sposoby mi się sprawdzają, ale przeanalizujemy TWOJE działania jakie stosujesz korzystając z tego medium. Ponadto zrobię audyt Twojego konta i podpowiem co można poprawić.

Te tematy to tylko przykłady, ale chcę byś wiedziała, że niezależnie od tematu jaki wybierzesz, pracujemy konkretnie na TWOIM przykładzie! To jest NAJWIĘKSZĄ WARTOŚCIĄ tego spotkania!

A sesja zdjęciowa? Na niej jestem tylko TY, ja i nasi modele. A wszystko to w pięknych, wiosennych okolicznościach. Stworzysz unikatową sesję, w której Twoi przyszli klienci się zakochają. Będzie magicznie!

ewelina zieba sesja w ogrodzie botanicznym warszawa 13

Ile to kosztuje?

Wszystko zależy od pakietu który wybierzesz. W mojej ofercie udostępniam opcje szkolenia dla jednej osoby przez dwa dni oraz dwóch osób przez dwa dni.

Cena za szkolenie dla pakietu dwuosobowego to 2.750 zł/osoba. Jeżeli chcesz poznać szczegółową ofertę dla obu pakietów, koniecznie napisz do mnie!

k4

Liczba miejsc na warsztaty indywidualne jest limitowana

Posiadam 4 wolne terminy na dwudniowe szkolenie indywidualne. Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółową ofertą warsztatów, koniecznie do mnie napisz!

Oprócz warsztatów grupowych prowadzę także konsultacje on-line, na które już teraz możesz się zapisać i warsztaty grupowe, ale na te zapisy zapraszam najwcześniej latem.