ewelina zieba sesja slubna warsztaty jasna dolina 26

Moje autorskie warsztaty fotografii ślubnej staram się robić w wyjątkowych i magicznych miejscach. W 2019 r. poprzeczkę zawiesiłam naprawdę wysoko, a ponadto stylizowana sesja ślubna, która jest efektem każdej edycji, staje się moim znakiem rozpoznawczym (jedną z nich możecie podziwiać choćby tutaj). Wybór miejsca w 2020 r. był trudny, ostatecznie padło na piękny, vintage dom – Jasna Dolina. Sam opis tego miejsca oraz zdjęcia, które widziałam mnie urzekły. Rezerwując to miejsce oczami wyobraźni widziałam potencjał tego miejsca. Rzeczywistość przerosła moje oczekiwania!

Jasna Dolina – wyjątkowy dom

To niesamowite i pełne magii miejsce. Widać, że osoby, które dbają o ten dom, wkładają masę serca oraz czasu by wyglądało jak wyjęte z XIX wieku. Trzeszcząca pod nogami podłoga. Stare, drewniane ściany. Pięknie zdobione piece kaflowe oraz ozdoby na ścianach. Klimat czuć już po przekroczeniu progu. Uwielbiam takie miejsca i ludzi, którzy je prowadzą.

Wybór miejsca to jedno, ale para, która będzie w tym otoczeniu wyglądała naturalnie to jeszcze większe wyzwanie. Na szczęście już wcześniej wiedziałam z kim tym razem pragnę pracować. Ewelinę i Macieja poznałam już dużo wcześniej, razem zrobiliśmy piękną, eteryczną sesję ślubną. Byłam pewna, że będą idealnie współgrali z tym otoczeniem. Z lekką niepewnością zadzwoniłam do Eweliny – zgodziła się i mieli czas! Wspaniale!

Stylizacja ślubna

Suknia ślubna od niezastąpionej Stachowska Pracownia idealnie pasowała klimatem do scenerii. Moja panna młoda zadbała o makijaż i fryzurę. Kropką nad i był bukiet ślubny oraz kwiaty przygotowane przez Kwiatoczułe. Dziewczyny według mnie plasują się w czołówce polskich pracowni florystycznych.

Wszelkie detale ślubne, które nam towarzyszyły były wyborem Oli z White Limonium Papetery, którą również znacie z naszych poprzednich sesji zdjęciowych.

Ta stylizowana sesja ślubna, którą zorganizowałam na potrzeby warsztatów pozostanie w mojej pamięci na lata i zawsze z przyjemnością będę do niej wracać. Zapraszam Was w magiczne zakamarki Jasnej Doliny.