fbpx
ewelina zieba sesja narzeczenska kwiaty warszawa 02

Kocham spacerować. Szczególnie wiosną wśród kwitnących kwiatów. Kilka lat temu odkryłam niesamowite miejsce, wypełnione kwitnącymi wiosną roślinami, gdzie można zatopić się w naturze. Ten ogród to nie tylko miejsce, to także ludzie, którzy je tworzą. Poznałam kilka osób, które tam pracują i odpowiadają za to, jak ten ogród wygląda – ich opowieści są pełne pasji, a słuchanie tych osób to przyjemność.

Ogród Botaniczny w Warszawie

To miejsce nie przestanie mnie zaskakiwać. Za każdym razem, gdy tam jestem z aparatem, prywatnie czy podczas sesji zdjęciowej, odkrywam nowe miejsca. W jednym z takich zakątków na nowo odkrytych spotkałam się z Natalią i Dawidem, którzy są parą i od zawsze marzyli o sesji wśród kwitnących kwiatów.

Nigdy nie wiem jak to się dzieje, że w czasie sesji zdjęciowej nie ma wokół nas innych ludzi oprócz mnie i mojej Pary. To chyba magia tego miejsca, gorąco w to wierzę. Albo po prostu mam szczęście. Choć akurat na tej sesji mogła to być także zasługa wiszącej nad nami burzy, bo cały czas grzmiało ale na szczęście na tym się skończyło. Kolory roślin stanowią piękne tło, o czym świadczą inne sesje w kwiatach, które wykonałam, jak choćby sesja ślubna Weroniki i Piotrka lub sesja narzeczeńska Kasi i Michała.

Tym razem nie było inaczej. Kwiaty na zdjęciach są tak naturalne, że nie przytłaczają sylwetek ludzi, a stanowią niezwykle bajkowe tło. Natalia wyglądała przepięknie, a jej makijaż i stylizacja podkreślały wyjątkową urodę. Nie ma się co dziwić, że oboje z Dawidem niemal zapomnieli o mojej obecności , dzięki czemu mogłam ując ich emocje, a zdjęcia wyszły niesamowite. Dziękuję Kochani za to magiczne spotkanie.

Sesja w ogrodzie botanicznym to doskonały pomysł, by uwiecznić miłość dwojga ludzi na zdjęciach!