fbpx
Klimatyczna sesja w Przyborowo 11

W roku 2019 zorganizowałam dwie edycje autorskich warsztatów fotografii ślubnej. Na obu powstały pięknie zdjęcia. Zdecydowałam się pokazać jedną z sesji, która odbyła się w Przyborowo 11 niedaleko Poznania. To niesamowite miejsce położone w lesie z dala od innych zabudowań, dzięki czemu mamy pewność, że będzie intymnie, kameralnie oraz cicho, a otaczająca nas przyroda – ukoi.

Przyborowo 11 – miejsce jak z baśni

Duszy temu miejscu nadaje Karolina, która jest gospodynią, oferującą swoim gościom masę ciepła, serca i dobrego słowa. Towarzyszą jej dwa psy – blabladory jak mawia mój mąż oraz grupka kociaków. Jeden z kotów przyczynił się do tego, że w naszym domu teraz są dwie puchate kulki, które miauczą i przymilają się.

To miejsce, które oferuje parom młodym niesamowite możliwości by ich ślub lub sesja ślubna były unikalne. Dookoła jest mnóstwo drzew i jak głosi miejscowa legenda – rano pod okna podchodzą sarny i łosie. Na pewno warto rozważyć to miejsce jako swój wybór na ślub.

Stylizowana sesja ślubna w klimacie filmowym

Przed moim obiektywem stanęli Weronika i Piotrek, których znacie z kilku sesji, jakie razem zrobiliśmy. Otoczenie, nastrój oraz emocje między nimi bardzo szybko zbudowały klimat, który przypominał filmowy. Wszystko do siebie pasowało, a oni pięknie wyglądali przed obiektywem.

Światło, piękne kolory późnej jesieni, detale, bukiet ślubny oraz otoczenie sprawiły, że stworzyliśmy piękną sesję ślubną. Bukiet przygotowany przez dziewczyny z Kwiatoczułe idealnie wpasował się w kolory, które były dookoła. Papeteria ślubna, o którą zadbało Decoris wedding podkreślały klimat. Weronika w sukni ślubnej od Emilia Lange – Lace boho dresses wyglądała jak wyjęta z lat dwudziestych XX w. Delikatne gesty i uśmiechy wspaniale budowały nastrój, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowitą sesję ślubną, która stała się jedną z moich ulubionych.

Bardzo cieszę się, że mogłam zorganizować sesję ślubną, której efekty możemy oglądać. Widzę, że to, co robię ma sens, pomaga wielu ludziom, a zdjęcia są piękną pamiątką, która zostaje nam wszystkim na lata.

Dołącz do listy oczekujących Dam Ci znać, gdy tylko ten produkt pojawi się w sprzedaży. Podaj poprawny adres e - mail, żebym mogła Ci wysłać powiadomienie.