fbpx
ewelina zieba sesja slubna ogrod botaniczny warszawa 07

Są takie miejsca, do których uwielbiam wracać. Jedno jest mi wyjątkowo bliskie, co pewnie łatwo zauważyć. Chodzi oczywiście o Ogród Botaniczny w Warszawie. Zrobiłam tam już kilka pięknych sesji ślubnych, które chętnie pokazuję. To jedno z moich odkryć, którego dokonałam kilka lat temu. Nasza wspólna przygoda trwa w najlepsze.

Koncepcja na sesję ślubną

Są takie pary młode, których koncepcja na sesję ślubną idealnie pasuje klimatem do ogrodu botanicznego. Gdy tylko Olga pokazała mi swoją suknię ślubną – od razu pomyślałam o Ogrodzie Botanicznym w Warszawie. Ta suknia ślubna wyróżnia się tym, że jest pod szyję oraz przepięknymi florystycznymi zdobieniami. Widziałam ich w otoczeniu roślin, ale niekoniecznie w kwitnących kwiatach, dlatego spotkaliśmy się w szklarni.

Zdjęcia i cała sesja wyszły naturalnie i przepięknie! Oboje dali się porwać emocjom i chwili, a ja jedynie musiałam je łapać! Taniec w wykonaniu Pary Młodej? Żaden problem. Muzykę mieli w duszach, nieważne, że w tle słychać było jedynie szepty krzątających się po szklarni przechodniów.

Bukiet ślubny na sesji zdjęciowej

Bardzo cieszę się, że moje panny młode ufają mi i biorą ze sobą na sesje bukiety ślubne. To mogło by się wydawać niewielki, ale bardzo istotny dodatek, który wspaniale wygląda na zdjęciach i buduje ich klimat. A bukiet, jeśli dobrze o niego zadbamy, może wytrzymać i dwa tygodnie ( jeżeli planujecie sesje po podróży poślubnej) lub podróż samolotem! Wiem, bo sama testowałam!

Dołącz do listy oczekujących Dam Ci znać, gdy tylko ten produkt pojawi się w sprzedaży. Podaj poprawny adres e - mail, żebym mogła Ci wysłać powiadomienie.