fbpx
ewelina zieba sesja slubna kwiaty 04

Weronika i Piotr. Chyba wszyscy, którzy obserwują mój Instagram znają ich doskonale. Przynajmniej od strony bycia przed moim obiektywem. Czuję, że to nie jest ostatnia sesja Weroniki Piotrka, którą tu pokażę! Razem stworzyliśmy sesje stylizowane na moich warsztatach w 2019 roku a także kilka innych projektów, które mogliście zobaczyć na moim Instagramie.

Sesja ślubna w prezencie

Tym razem zorganizowaliśmy sesję ślubną, która była niespodzianką dla niej z okazji urodzin! Piotrek wszystko zaplanował, a Weronika o niczym nie miała pojęcia!

Byłam wtajemniczona w cały projekt i wiedziałam o czym Weronika marzy. Dość szybko ustaliliśmy z Piotrkiem wszystkie szczegóły i wystarczyło czekać na TEN DZIEŃ. Miałam niezły ubaw obserwując jak Piotrek kombinuje, żeby wynieść z domu suknię ślubną, jak szuka pretekstu, żeby namówić Weronikę na makijaż ala ślubny i dogrywa wszelkie szczegóły.

Efekt?

Wszystko poszło bez większych przeszkód i spotkaliśmy na sesji ślubnej w kwiatach. A jeśli kwiaty w Warszawie to w moim ukochanym miejscu! Lubię robić zdjęcia, obserwować emocje, uwieczniać chwile, a najlepiej jak dzieje się to otoczeniu kwiatów.

Trudno tu wskazać jeden szczegół, który byłby wyjątkowy. Wszystko ze sobą współgrało. Weronikę i Piotrka znam od jakiegoś czasu, ufamy sobie i wiemy, że to zaufanie ma ogromne przełożenie na efekt końcowy. Bardzo cieszę się, że mogliśmy się kolejny raz spotkać, spędzić ten czas razem i stworzyć przepiękne zdjęcia, które pozostaną w naszej pamięci już na zawsze!