fbpx
sesja pary5 1

Sesja narzeczeńska to niezwykła okazja do tego, by spędzić dobrze czas ze swoim fotografem ślubnym i zobaczyć, czego możecie się po nim spodziewać. Niewiele Par decyduje się na sesje narzeczeńską w zimowej porze, tym bardziej, że w Polsce w ostatnich latach ciężko oczekiwać prawdziwej zimy. By móc doświadczyć prawdziwej zimy musimy pojechać w Tatry lub inne góry. Tam o śnieg jest łatwiej. Jednak w mieście? Tu trzeba być kreatywnym. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Sesja Julii i Adriana jest tego idealnym przykładem. Stylizacja została dobrana wspaniale a. pierwsze skrzypce na szarym tle nadchodzącej wiosny odgrywają emocje i bliskość jaka jest między tymi ludźmi.

Sesja narzeczeńska zimą

Jeśli decydujecie się na sesje narzeczeńską w porze zimowej lub tuż przed nadejściem wiosny, musicie być przygotowani na niższe temperatury. Nie oznacza to, że nie warto takiej sesji wykonać kiedy jest chłodniej! WCALE NIE! Jeśli lubicie klimatyczne zdjęcia pełne nostalgii i eteryczności, ta pora roku na sesje narzeczeńska sprawdzi się idealnie!

Sesja narzeczeńska w marcu-jak się przygotować?

Przede wszystkim zadbajcie o swoją stylizacje! Musicie pamietać, że wykonując sesje w okresie od listopada do marca, że temperatura będzie niższa niż latem a także tło nie będzie zielone lub wypełnione kwiatami. W każdym plenerze, nawet jeśli dopisze Wam słoneczna pogoda, w tle dominować będzie szarość brąz. Takie mamy warunki w Polsce. ALE!!!

To są właśnie idealne warunki do stworzenia niezwykle klimatycznej sesji narzeczeńskiej! Jednak trzeba spełnić określone warunki! STYLIZACJA! To o nią musicie zadbać w pierwszej kolejności. Szarość tła można idealnie przełamać kolorem kwiatów, futerkiem, kapeluszem lub odpowiednią sukienką. Na szarym tle genialnie sprawdzą się ciepłe kolory. Postawcie na kolory lekko pastelowe takie jak ecru, brudny róż lub fiolet. Warto zapytać swojego fotografa czy jest możliwość wypożyczenia u niego stylizacji do sesji zdjęciowej. Wielu fotografów posiada garderoby, stworzone specjalnie na potrzeby sesji zdjęciowych abyście nie musieli wydawać pieniędzy na stylizacje, która przyda Wam się tylko jeden raz!

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z sesji narzeczeńskiej Julii i Adriana <3

sesja narzeczenska warszawa1 2
sesja narzeczenska warszawa2 2
sesja narzeczenska krakow3 1
sesja narzeczenska krakow4 2
sesja narzeczenska krakow5 1
sesja rocznicowa 3
sesja rocznicowa1 2
sesja pary 1
sesja pary1 2
sesja pary2 2
sesja pary3 1
sesja pary4 1
sesja pary5 3
sesja pary6 2
sesja narzeczenska warszawa9 2
sesja narzeczenska krakow6
sesja narzeczenska
sesja narzeczenska krakow88
sesja zakochanych 1
sesja zakochanych1 1
sesja zakochanych 2 1
sesja pary22 1