fbpx
Rustykalne wesele w Folwarku Ruchenka

Folwark Ruchenka to wyjątkowe miejsce na ślubnej mapie Polski. Położone wśród pól i łąk w niewielkiej wsi na Mazowszu, swoim klimatem przenosi do innego świata. To miejsce na ślub delikatnie narzuca określony styl przyjęciu weselnemu, bo to drewniana stodoła. Zatem to idealnie miejsce na rustykalne wesele!

Reportaż ślubny

Jak zawsze, na reportaż ślubny przyjechałam nieco wcześniej, by móc się rozejrzeć, porozmawiać z osobami, z którymi będę współpracować w dzień ślubu. Dzięki temu miałam ogromną przyjemność poznać właścicieli Folwarku Ruchenka i kilka innych osób, które dają z siebie dużo, żeby to było wyjątkowe miejsce.

Z Parą Młodą poznałam się już wcześniej na sesji zdjęciowej, więc od razu czuliśmy się swobodnie w swoim towarzystwie, wszystko grało od początku. Przygotowania do ślubu upłynęły wśród śmiechu, żartów oraz dobrego nastroju.

Detale ślubne – zrób to sama!

Ola, która sama na swój ślub przygotowała dodatki i papeterię zadbała o każdy, nawet najmniejszy detal ślubny. Nie zapomnę jej reakcji jak zobaczyła finalny efekt na sali. Wcale się jej nie dziwię!

Ślub i wesele przebiegły bardzo przyjemnie, były wypełnione miłością, czułością bliskością, a także masą dobrego humoru. Widać było, że rodzina i przyjaciele Państwa Młodych są ze sobą bardzo blisko. Wszystko działo się naturalnie, co doskonale widać na zdjęciach.

Bardzo cieszę się, że miałam przyjemność poznać Olę i Sebastiana i być świadkiem momentu zawarcia przez nuch małżeństwa. Już wtedy, robiąc im zdjęcia wiedziałam, że czeka nas jeszcze jedna, wspólna przygoda w pięknym miejscu – w Maroko! Bo bilety kupiliśmy jeszcze przed ich Ślubem! Ale na tym nie koniec! Jak póżniej się okazało, Ola rozwinęła mocno skrzydła tworząc swoją markę White Limonium Papetery i wraz z ich ślubem nasza przygoda dopiero się rozpocząła i trwa do dziś. Ola brała udział w moich autorskich warsztatach fotograficznych, tworząc przepiękną oprawę sesji zdjęciowej oraz bardzo mocno wspierała mnie logistycznej podczas realizacji sesji zdjęciowej na warszawskiej Pradze, którą możecie podziwiać tutaj. Zresztą część nocna na tej sesji to jej pomysł! Tymczasem zapraszam Was do zatopienia się w magiczne progi rustykalnego folwarku oblanego ciepłem sierpniowego słońca.

Dołącz do listy oczekujących Dam Ci znać, gdy tylko ten produkt pojawi się w sprzedaży. Podaj poprawny adres e - mail, żebym mogła Ci wysłać powiadomienie.