ewelina zieba sesja wsrod kwiatow 2021 01

Każdy wie, że uwielbiam kwitnące kwiaty. Uwielbiam się nimi otaczać. Latem kupuję kwiaty cięte do wazonu, mam w domu kilkadziesiąt roślin doniczkowych, dlaczego więc miałabym nie wykorzystywać ich potencjału i urody przy wykonywaniu zdjęć?

Co roku śledzę rozkwit konkretnych odmian drzew owocowych i zapraszam w ich progi moje pary. Wynajduję niepowtarzalne miejsca, gdzie powstaną magiczne ujęcia. Klienci nieustannie zachwycają się tym, jakie warunki stwarzam im w czasie sesji zdjęciowej. Dla mnie przygotowanie sesji dla moich Par i kobiet to niezwykła przyjemność. Uwielbiam planować sesje i przygotowywać się do nich. To nieodzowna część mojej pracy.

W kwietniu zaczynam pierwsze wycieczki w znane tylko mi miejsca i oceniam na jakim etapie są rośliny. Zawsze jest kilka par z poprzedniego roku, które zdecydowały się zaczekać ze swoją sesją zdjęciową do wiosny. Kolejni chętni zgłaszają się, gdy tylko pojawi się opcja zapisów. Kto może – uprzedza w pracy, że będzie potrzebować jeden dzień wolnego, inni wolą nawet wziąć urlop na żądanie. Czasem trzeba działać szybko, tu i teraz.

ewelina zieba sesja wsrod kwiatow 2021 06

Jak wygląda sesja zdjęciowa w kwiatach?

Każda sesja jest wyjątkowa, bo tworzycie ją Wy i ja – czyli ludzie. Okoliczności w czasie wiosennej sesji są unikatowe. Przyroda budzi się do życia. Wokół jest cała masa świeżej zieleni. Jedne kwiaty kwitną, inne są już w pełni rozwinięte. Wszystko to stanowi dla Was piękne tło, bo w centrum zawsze jesteście Wy i Wasze uczucia.

Na sesję zdjęciową jedziemy razem, do miejsca, które wybrałam wcześniej. Będzie to sad, pole, ogród lub inne miejsce na uboczu, z dala od miejskiego zgiełku. Wiem jak tam jest, dzięki czemu mogę Ci doradzić jaką stylizację wybrać. Nie musisz się martwić o dobór odpowiedniej kreacji – możesz zdać się na mnie. Jeśli nie masz w garderobie nic, co by Ci odpowiadało – mam do wyboru kilka wiosennych stylizacji specjalnie dla Ciebie. Zadbam o to, by jak najmniej rzeczy Cię zaskoczyło, bo Wasz komfort w czasie sesji zdjęciowej jest dla mnie bardzo ważny.

Sama sesja zdjęciowa zajmie nam około dwóch godzin. Jeśli debiutujecie przed obiektywem to Wam pomogę. Ustawię Was, podpowiem jaką minę zrobić, byście świetnie wyglądali na zdjęciach. Fotografuję ludzi jak Ty czy ja. Zaufaj mi – będzie pięknie! Tych bardziej doświadczonych w sesja zdjęciowych na pewno zaskoczę swoim podejściem do pary w czasie sesji.

Na sesji zdjęciowej skupiam się na Was, Waszych uczuciach i emocjach, które Wam towarzyszą. Chcę stworzyć dla Was pamiątkę na lata, która przywoła szereg pozytywnych wspomnień, które będziecie mogli pokazać kolejnym pokoleniom lub przyjaciołom. Powód – dowolny! Sesja narzeczeńska, ślubna, na pamiątkę, rodzinna lub z okazji rocznicy ważnego dla Was wydarzenia. Koniecznie zajrzyj do mojego PORTFOLIO, gdzie znajdziesz kilka sesji wykonanych przeze mnie wśród kwitnących kwiatów.

ewelina zieba sesja wsrod kwiatow 2021 03

To ja już rozumiem i chcę mieć taką sesję, co dalej?

Napisz do mnie. Zadzwoń. Po prostu skontaktuj się ze mną. Jestem pewna, że moja oferta Cię zainteresuje. Następnie ustalimy termin. Kwitnące kwiaty bywają nieco kapryśne. Dziś ich nie ma, ale za dwa dni się pojawią w pełnej okazałości, więc trzeba działać tu i teraz. Jednak, bez niepotrzebnego stresu – zadbam byście wszystko wiedzieli najwcześniej jak to możliwe.

Wiosna w tym roku będzie krótka, bo zaczęła się bardzo późno. Byłam już kilka razy w moich ulubionych miejscach i widziałam pąki, które tylko czekają na to, by rozkwitnąć. Robi się cieplej, więc lada chwila wszystko eksploduje, więc nie warto czekać do ostatniej chwili.

Pomyśl chwilę jakie okoliczności Cię interesują. Aktualnie czekamy na kwitnące rododendrony i azalie. Dają one spektakularne tło i przewiduję, że będą kwitły w tym roku do około 10 czerwca! A tuż po rododendronach mamy sezon na róże! Możliwości jest ogrom <3

Jak widzisz – sesja zdjęciowa wśród kwitnących kwiatów jest na wyciągnięcie ręki. Śmiało – kliknij ZAPISUJĘ SIĘ i poznaj szczegóły.