fbpx

Niedawno opisałam Ci historię albumu, który stanowił prezent na święta. Wiesz już jak ważne dla mnie są prezenty świąteczne. Zawsze przykładam się by obdarować bliskich wyjątkowym prezentem, który będzie bardzo osobisty. Nie ukrywam, że sama również bardzo się cieszę, gdy taki prezent otrzymam.

W tym roku pomyślałam również o Tobie. Wiem, że nie zawsze mamy czas i głowę by zrobić komuś prezent. Czasem brakuje nam inspiracji lub nie mamy dostępu do produktów, które idealnie nadawałyby się na prezent.

Będąc fotografką mam dostęp do producentów różnych, wyjątkowych przedmiotów, które łączą się ze zdjęciami. A jak dobrze wiesz – zdjęcia to nic innego jak zatrzymane w kadrach wspomnienia. Fotografie w formie odbitek ogląda się znacznie przyjemniej, wywołują zdecydowanie silniejsze emocje. Kilka tygodniu temu też o tym pisałam – TUTAJ.

Zdjęcia jako prezent na święta – wymagają pięknej oprawy

Dodałam do siebie te ważne kwestie i mam dla Ciebie niezwykły pomysł na prezent z okazji Bożego Narodzenia. Jestem pewna, że każdy obdarowany w ten sposób, będzie szczęśliwy z prezentu.

Pamiętasz? Kilka miesięcy temu wprowadziłam do swojego sklepu najpiękniejsze na rynku:

Mając tak piękne produkty zdecydowałam się stworzyć z nich zestawy świąteczne! Sporo czasu poświęciłam na to, żeby dobrać produkty tak, by pasowały do siebie.

To, co Ci daję to gotowa lista pomysłów na prezent dla Twoich bliskich. Oczywiście możesz wykorzystać zestawy w dowolny sposób, niech moje przemyślenia będą dla Ciebie inspiracją. Zawsze możesz zrobić sobie prezent dla siebie i kupić piękne przedmioty w lepszej cenie 🙂

Niezależnie jaki cel Ci przyświeca. Nie ważne, czy chcesz samodzielnie wypełnić te przedmioty zdjęciami. Każdy produkt z zestawu otrzymasz zapakowany oddzielnie, będzie wyglądał jak prezent! Wystarczy położyć pod choinką i będzie pięknie się prezentował! Obiecuję!

Tu też ważna uwaga – zestawy wychodzą taniej niż poszczególne artykuły kupowane razem!

Pierwszy zestaw – to 2 teczki na zdjęcia.

Do każdej teczki możesz włożyć do 25 odbitek w formacie nie większym niż 15 x 23 cm. Daj je komu zechcesz. Myślę, że teczki akurat warto wypełnić zdjęciami.

Jeśli w tym roku braliście ślub – śmiało dajcie najważniejsze odbitki Waszym rodzicom. Bardzo się ucieszą mając taką pamiątkę. Jeśli nie rodzicom – pomyślcie o swoich świadkach. Dla nich to również będzie cudowny prezent.

A może w tym roku na świat przyszedł Wasz potomek? Wręczcie teczki pełne zdjęć dziadkom lub rodzicom chrzestnym. Docenią taki gest i na pewno będą pokazywać swoim gościom zdjęcia od Was. Nikt nie szaleje na punkcie wnuków jak świeżo upieczona babacia i dziadek.

Zobacz jak teczki na zdjęcia w zestawach pięknie wyglądają. Te kolory pięknie się ze sobą łączą:

Zestaw – pudełko i teczka na zdjęcia

Pudełko jest zdecydowanie większe niż teczka – wejdzie do niego max 100 zdjęć w formacie 15 x 23 cm.

Myślę, że to dobra okazja by zrobić prezent dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Wręcz teczkę wypełnioną Twoimi zdjęciami wraz z listem miłosnym. Pudełko niech służy na przyszłość, będziecie w nim gromadzić zdjęcia z Waszego życia.

Kolejnym pomysłem jaki mi przychodzi do głowy jest podarunek dla dorastającego dziecka. Niech teczka będzie pełna zdjęć z dzieciństwa. Pudełko w tym przypadku może stać się inspiracją by do niego wkładać zdjęcia z bieżącego okresu życia.

Pudełko na zdjęcia w towarzystwie teczki pięknie się prezentuje, ale…

Jeszcze lepiej prezentuje się zestaw – pudełko i 2 teczki na zdjęcia

Tym zestawem możesz obdarować nawet trzy osoby! Ja jednak sugeruję by to był prezent tylko dla jednej osoby. To zestaw, dzięki któremu można przechować do 150 zdjęć. To naprawdę dużo.

Wręcz wybranej przez siebie osobie teczki pełne zdjęć. Do każdej spakuj wybrane zdjęcia z dwóch różnych wydarzeń z Waszego życia. Mogą to być pierwsze wakacje we dwoje i następne w większym gronie. Pudełko zostaw puste lub wypełnij mieszanką zdjęć z przeróżnych okazji.

A jeśli nie – podziel ten zestaw na trzy osoby. W teczkach podaruj zdjęcia dziadkom Waszych dzieci. Jestem pewna, że każda babcia i każdy dziadek ucieszą się z takiego prezentu. Do pudełka schowaj pierwsze zdjęcie z USG oraz te, najważniejsze dla Was z pierwszych miesięcy życia dziecka. Pudełko będziecie mogli wspólnie uzupełniać wraz z dorastaniem dziecka. Będzie można włożyć do pudełka pierwszy ścięty kosmyk włosów Waszego potomka!

Jeżeli uważasz, że do 2 teczek włożysz za mało zdjęć dla bliskich – co powiesz na zestaw 2 pudełek na zdjęcia?

Być może pomysł ze zdjęciami dla rodziców lub świadków jest super, ale 25 zdjęć dla każdego to wg Ciebie nieco za mało – obdaruj ich pudełkami, do których włożysz nawet po 100 odbitek! Możesz już iść na całość i wybrać wszystkie najważniejsze!

Równie dobrze możesz dać swoim dorastającym dzieciom pudełka pełne zdjęć z dzieciństwa. Cała rodzina razem, ale również każde z nich z osobna. Jeśli wyruszą w świat – takie pudełko będzie dla nich zawsze łącznikiem z domem rodzinnym. Wiem, że w chwilach tęsknoty, nie zawsze można zadzwonić porozmawiać. Za to zawsze można zajrzeć do zdjęć i wrócić do chwil pełnych szczęścia!

Dwa pudełka na zdjęcia to dużo…ale 3 to już szaleństwo

Zgadza się, 3 pudełka to bardzo dużo miejsca na przechowanie zdjęć. Pomysłów na to, by stały się prezentem pod choinkę jest cała masa.

Zacznę od nieco samolubnego pomysłu…Kup te pudełka dla siebie! Uporządkujesz dzięki nim masę zdjęć, które leżą w różnych miejscach i nie zawsze są ułożone jak należy. Przecież nikt nam nie zabroni rozpieszczać siebie! A do tego pięknie będą się prezentować na półce.

Jeśli szukasz inspiracji na prezent dla kogoś to możesz rozdać te pudełka trzem najważniejszym dla Ciebie osobom. Nie muszą być wypełnione zdjęciami. Mogą być puste z prośbą by do pudełek trafiały Wasze wspólne zdjęcia, do których będziecie wspólnie wracać.

No, chyba że macie trójkę dzieci i dwa pudełka to by było za mało dla nich 🙂

A może zestaw składający się z tradycyjnego albumu na zdjęcia i pudełka (lub 2 pudełek)?

Tradycyjny album na zdjęcia, który znajdziesz w mojej ofercie ma aż 40 kart w kolorze czarnym. Każda karta jest przełożona pergaminem, dzięki czemu możesz wykleić każdą stronę, to daje 80 stron do wyklejania (dzięki pergaminowi zdjęcia nie będą się ze sobą sklejać).

Karty mają wymiar 30 x 30 cm, dzięki czemu zmieszczą się na nich wszystkie odbitki w standardowych rozmiarach. Od tych maleńkich do 15 x 23 cm. Można je wklejać dowolnie, po kilka na stronę. Pionowo, poziomo, a nawet ukośnie!

Pomysły na to, kogo obdarować w ten sposób trudno mi zliczyć. Dla mnie album pełen zdjęć jest najważniejszy. Uważam, że ramkami wiszącymi na ścianach króluje nad wszystkimi innymi oprawami dla zdjęć.

Wyklej album dla najbliższej Ci osoby najważniejszymi dla Was lub dla tej osoby zdjęciami. Aż się prosi by w pudełku umieścić zdjęcia, które nie zmieściły się w albumie. Przyjemniej będzie je oglądać.

Dużo podróżujecie? Uwielbiacie przeżywać? Niech w albumie znajdą się perełki z odbytych w tym roku podróży i ważnych wydarzeń. Do pudełka mogą trafić wszystkie zdjęcia, które są równie ważne, ale nie zmieściły się do albumu. Razem ze zdjęciami w pudełku możecie przechowywać skarby przywiezione z podróży.

A może wolisz stworzyć album ze zdjęć ślubnych i dać ukochanej osobie? Śmiało! W takim przypadku pudełko na zdjęcia będzie idealne np. na zdjęcia z podróży ślubnej lub te z pierwszego wspólnie przeżytego roku.

Jak widzisz pomysłów jest cała masa, jednak na koniec zostawiłam zestaw, który daje jeszcze więcej możliwości…

Co powiesz na zestaw 2 tradycyjnych albumów na zdjęcia?

Zobacz jak one pięknie się prezentują. Tylko czekają, żeby samemu lub z najbliższą osobą je wykleić zdjęciami, które opowiadają Waszą historię.

Jeśli wolisz – obdaruj albumami rodziców. Niech będą pełne zdjęć Was i Waszych dzieci lub wszystkich Was razem. Bardzo docenią taki prezent, będą z dumą go oglądać i pokazywać gościom, którzy pojawią się w ich domach. A w chwilach tęsknoty za Wami – zawsze będą mogli do nich zajrzeć.

To też świetny prezent dla najbliższych przyjaciół. Niech będą wypełnione zdjęciami, na których jesteście razem. Jeśli wręczysz im puste albumy – na pewno zainspirujesz ich, żeby je sami dla siebie wykleili. Pewnie nie raz mówili, jak to zdjęcia leżą luzem i przydałoby się je włożyć do jakiegoś albumu. Pomóż im, niech mają najlepszy album dostępny na rynku, a nie „jakiś”.

Możesz też pokusić się o pewną intrygę dla osoby, której będziesz wręczać album.

Dostaniesz ode mnie albumy zapakowane jak prezent. Nie rozpakowuj ich. Wywołaj w najbliższym punkcie zdjęcia. Kup przylepce Henzo (zapytaj o nie w punkcie oferującym wywołanie zdjęć o przylepce Henzo). Spakuj przylepce i odbitki oddzielnie. To oznacza, że masz już 4 prezenty (lub 5 jeśli odbitki dzielisz na dwie osoby). Przygotuj liścik do prezentu, w którym będzie informacja dla wybranej osoby w jakiej kolejności rozpakowywać poszczególne elementy. Spakuj wszystko w wielki karton, owiń papierem świątecznym i połóż obok choinki.

W czasie rozpakowywania kolejnych pakunków obserwuj reakcję obdarowanej osoby. Niech zgaduje co czeka w kolejnych paczkach. Po rozpakowaniu wszystkiego – możecie od razu, wspólnie, zacząć wyklejać album. Nie dość, że prezent będzie przepiękny – to wyklejanie albumów będzie okazją do masy wspomnień oraz pięknie spędzonego czasu w gronie najbliższych…

Pomysł na prezent masz gotowy

Czy mi się wydaje? Chyba właśnie zajęłam się prezentami dla Twoich bliskich za Ciebie! Bardzo się z tego cieszę! Teraz wystarczy, że wybierzesz sobie jeden z zestawów i go zamówisz. Ja Ci go pięknie zapakuję i wyślę, by jak najszybciej dotarł pod wskazany adres. Pozwól mi sobie pomóc 🙂

Pamiętaj, że im bliżej Świąt tym trudniej z przesyłkami, więc nie ryzykuj i miej już prezent na Święta gotowy i w swoim domu!

Komentarze 5

Dodaj komentarz

Dołącz do listy oczekujących Dam Ci znać, gdy tylko ten produkt pojawi się w sprzedaży. Podaj poprawny adres e - mail, żebym mogła Ci wysłać powiadomienie.