fbpx
Intymna sesja zdjeciowa

Bliskość, czułość, dotyk ukochanego… o tym marzy każdy zakochany. Miałam przyjemność fotografować dziesiątki par, między którymi aż iskrzyło od uczuć. To, o co dbam w czasie sesji zdjęciowych to spokój między parą. Bardzo mi zależy by choć przez chwilę znaleźć przestrzeń na te trzy elementy.

Co daje sesja intymna?

Na tak zadane pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Najczęściej w czasie sesji obecne są tylko trzy osoby: fotograf i para. To daje masę przestrzeni, na okazanie czułości i uwiecznienie jej na zdjęciach. W trakcie takich zdjęć skupiam się na tym, co łączy parę, dbam o to, żeby nie było żadnych rozpraszaczy. Dzięki temu na zdjęciach widać prawdziwe emocje jakie towarzyszą każdemu człowiekowi i jego reakcje na bliskość, czułość i dotyk. To piękna pamiątka na lata, do której możemy wracać w każdej chwili.

Jak zorganizować sesję intymną?

To nic trudnego, trzeba znaleźć fotografa, którego styl odpowiada marzeniom. Warto zwrócić uwagę na to czy fotograf już robił takie sesje zdjęciowe. Jeśli tak – będzie służył dobrą radą.

Idealne miejsce na sesję intymną jest wszędzie. Można wynająć kamienicę pod Warszawą jak Magda z Kamilem, można zorganizować sesję zdjęciową u siebie w domu lub skorzystać z oferty np. Airbnb. Ważne, żeby nikt, czyjej obecności nie chcecie, nie przeszkadzał w czasie takiej sesji. To znacznie ułatwia pracę oraz rozbudzenie emocji, które są kluczowe! Czasem lampka ulubionego wina i eklerek również pomagają.

Efekt

Weronika i Piotrek są doskonałym przykładem tego jak może wyglądać sesja intymna. Ja znalazłam miejsce, oni zadbali o atmosferę między sobą. Zrobili wszystko, żeby ten dzień był cały dla nich, by nic i nikt ich nie rozpraszał. We wspaniałych humorach pojawili się na miejscu i praktycznie z marszu zaczęliśmy robić zdjęcia

Już pierwsze zdjęcia w czasie sesji zwiastowały, że tu będzie dziać się magia. Nie przeliczyłam się. Zaufałam im, a oni mi – dzięki temu efekt przerósł oczekiwania zarówno ich jak i moje.

To kolejna sesja intymna jaką miałam przyjemność fotografować, która zostanie w moim sercu na długo. Zapraszam Was do świata pełnego emocji i bliskości.

Dołącz do listy oczekujących Dam Ci znać, gdy tylko ten produkt pojawi się w sprzedaży. Podaj poprawny adres e - mail, żebym mogła Ci wysłać powiadomienie.